GA logo

#1 NEWS

Czołem!!!
Wybaczcie nasze długie milczenie i generalnie internetową posuchę. Oczywiście jesteśmy i działamy, a jeżeli jest przez moment trochę ciszej, to zazwyczaj oznacza to, że działamy i ostro kminimy, aby GRAVEL ATTACK 4 był jeszcze lepszy niż jego poprzednie edycje. Tak, wiemy, powiecie że to nie jest możliwe, bo GA jest już przecież idealne! My jednak zawsze stawiamy sobie wysokie poprzeczki i walczymy o to, aby każdy kolejny GA był niezapomniany, wyjątkowy i niesamowicie emocjonujący. Nigdy nie ogrzewamy kotletów i tym razem również tego nie robimy!

UWAGA! Ten mail jest długi, ale baaardzo Ważny! Przeczytajcie go od deski do deski! Dzięki!!! Za cztery miesiące, 22 lipca spotkamy się wszyscy na kamienieckich błoniach, i przeżyjemy wspólnie kolejny największy, gravelowy festival! To będzie czad i już nie możemy się doczekać, aby przeżyć go razem z Wami.

Na tę okazję zebraliśmy dla Was grono niesamowitych partnerów i sponsorów wyścigu, którzy swoją obecnością i swoimi produktami wpierają nas w naszych działaniach, a Wam zapewniają najfajniejsze nagrody i gadżety wyścigowe oraz super wypasione pakiety startowe, gdzie czapeczki i koszulki wyścigowe to tylko początek przyjemności.Już teraz możemy potwierdzić, że razem z nami jadą: LOCA BIKES, RESTRAP, DANDY HORSE, BIKE-RS, LESOVIK, PATHFINDER, LOOK, KNOG, PIRELLI, CHAMOIS BUTT’R, DREAMWORKERS, INPEAK, IMMOTION, ASS SAVERS, CHEESY, HULTAJ SERWIS, SZOSA, RADIO WROCŁAW, PODKAST ROWEROWY, RIDE WITH GPS, a o odpowiedni poziom kofeiny zadba MAŁA CZARNA!

Trasa jak zawsze nie będzie należała do najłatwiejszych, ale zapewniamy Was, że pokonanie jej zadowoli Wasz gravelowy głód a na mecie zadbamy o to abyście wszyscy poczuli się zwycięzcami!

Dokładny GPX poznacie na tydzień przed startem. To po to, aby lokalsi nie mieli zbyt dużej przewagi nad resztą kraju. Ostro pracujemy też nad logistyką imprezy. Na starcie oraz mecie w Kamieńcu szykujemy dla Was miejsca parkingowe i całą logistykę noclegową, organizujemy dla was najlepsze vegańskie jedzonko, i Wasze ulubione napoje aka piwko oraz !uwaga! lokalny FESTYN, który na tę okoliczność zagości na mecie wyścigu! Będzie naprawdę grubo!

Pytacie nas teraz o wiele spraw, np: jak podzielimy numery i grupy startowe? o której wystartujemy? kto? gdzie? i jak? Kiedy opłacamy wpisowe? czy będzie można zostawić depozyt? i wiele innych. Bardzo dobrze, że o to wszystko pytacie! Dajcie nam jeszcze chwilę czasu, a my przygotujemy dla Was wszelkie niezbędne info.

OPŁATA WPISOWA, będzie wymagana w przeciągu najbliższego miesiąca. Dostaniecie wszyscy mail z linkiem do płatności, oraz będziemy też o tym krzyczeli na naszych social mediach, więc bez obaw. Nie będziecie w stanie tego pominąć.

Dodatkowo w kwietniu szykujemy dla Was challenge, w którym ponownie będziecie mieli szansę wybrać swoje numery czapeczek plus extra nagrody od naszych partnerów.

Co się tyczy dodatkowych spraw, bez obaw, gdy tylko ogarniemy wszystkie detale, prześlemy Wam informator ze wszystkimi szczegółami. Na dniach ogłosimy konkurs na projekt t-shirtu pamiątkowego!!! Więcej informacji o szczegółach konkursu i nagrodach pojawi się w naszych social mediach za kilka dni!

Dzięki bardzo, że jesteście z nami! Do usłyszenia niebawem!

GA team!
FOLLOW
US