GA logo

#2 Konkurs koszulkowy

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość - ogłaszamy konkurs na projekt T-shirtu pamiątkowego, który każdy z uczestników znajdzie w swoim pakiecie startowym! ?
Oczywiście, jest kilka zasad.
?1. Koszulka musi być czarna, biała lub szara - czyli kolorów tyle, co na brudnej gravelowej dłoni, ale co zrobić.
?2. Wzór powinien być jednokolorowy. Niedopuszczalne są półtony i gradacje koloru. Koszulki wykonujemy techniką sitodruku, który rządzi           się swoimi prawami!
?3. Maksymalny format to A3 - ale zdecydowanie nie mniejszy od Waszego serca, które pewnie już teraz bije w tempie przedstartowym.
?4. W projekcie koniecznie uwzględnijcie nasze logo oraz logo patrona wyścigu!
Wszystko jest jeszcze lepsze, ponieważ patronem jest LOCA BIKES, a to już gwarantuje Wam solidną dawkę rowerowej ekstrawagancji.
?5. Aby każdy za 30 lat bez problemu zidentyfikował, w której edycji GA brał udział uwzględnijcie w swoich projektach datę 22.07.2023 oraz nazwę miejscowości KAMIENIEC ZĄBKOWICKI.
?6. Do wyrażenia ekspresji twórczej macie przód i/lub tył T-shirtu.
      Konkurs trwa do końca kwietnia 2023, więc macie sporo czasu, aby wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć wzór, który zdobędzie serca i          głosy organizatorów oraz patrona wyścigu.
?I teraz najlepsze - nagrodą jest darmowy start w tej edycji naszego wyścigu oraz dodatkowa koszulka!

Więc nie czekajcie dłużej i bierzcie się do projektowania! Mamy nadzieję, że konkurs będzie równie ekscytujący, co sama trasa wyścigu. Na zgłoszenia czekamy nie dłużej niż do końca dnia 15.05.2023

 POBIERZ GRAFIKI 
FOLLOW
US