LISTA ZAWODNIKÓW

Numery startowe zostaną przydzielone przez losowanie po zamknięciu rejestracji.

DYSTANS 200KM

suma startujących: 113
Adam Zapała
Adrian Szmiłyk
Aleksander Krawczyk
Anastasiya Ankhim
Andrejus Dolgovas
Arek Cichocki
Arkadiusz Kuna
Beinat Gutierrez
Bartosz Winiarski
Bartosz Stopyra
Błażej Tymowicz
Borys Kępczyński
Damian Wrona
Daniel Bienias
Daniel Leśniczak
Danuta Danilow
Dawid Markiel
Dawid Szakiel
Dawid Zarzycki
Elders Rust
Ernest Pilecki
Fabian Król
Filip Firut
Filip Najman
Grzegorz Kasiński
Grzegorz Strojny
Gwidon Kuczwara
Jakub Chyliński
Jakub Górny
Jakub Kubiak
Jakub Mazguła
Jan Gabryluk
Kacper Śledź
Klaudiusz Zięba
Krystian Czapla
Krzysztof Serwata
Krzysztof Hetnar
Łukasz Gabryel
Łukasz Michałek
Łukasz Mielniczek
Maciej Kupczak
Maciej Marcz
Maciej Świderski
Maciej Trzciniecki
Malwina Dobrowolska
Małgorzata Przeździecka
Marcin Kroner
Marcin Moryl
Marcin Pięta
Marcin Saganowski
Marcin Witański
Marcin Woziwodzki
Marcin Woźniak
Mariusz Rak
Marek Chmielewski
Martyna Kumaszka
Mateusz Adamczyk
Mateusz Bielawski
Mateusz Fijas
Mateusz Siejko
Mateusz Szymczak
Mateusz Woźniak
Mechiel Melse
Michał Banbura
Michał Gliszczyński
Michał Głomba
Michal Krefft
Michał Ożibko
Michał Rotnicki
Michał Robowski
Michał Rudy
Michał Szary
Michał Wlekliński
Mindaguas Žiukas
Olga Łyjak
Paweł Daniłów
Paweł Ignaszewski
Paweł Kulikowski
Paweł Löffler
Paweł Pacana
Paweł Petryszyn
Paweł Zawada
Piotr Balcerzak
Piotr Bąkowski
Piotr Bujak
Piotr Cudny
Piotr Kaźmierczak
Piotr Kuczyński
Piotrek Pirogowicz
Piotr Szajna
Piotr Mroczkowski
Pius Wallner
Przemysław Horniatko
Radosław Misztal
Radosław Roszkowiak
Rafał Mulek
Sebastian Zieliński
Sylwia Hadzicka
Szymon Marchocki
Tobiasz Kois
Tobiasz Matuszewski
Tomasz Andrzejak
Tomasz Filak
Tomasz Kiernozek
Tomasz Kościelniak
Tomasz Niemiec
Tomasz Serafiński
Vida Dolgoviene
Wiktor Łukasiewicz
Wiktoria Wachowiak
Wojciech Grzesiak
Wojciech Wrześniak
Zbigniew Kondolewicz

DYSTANS 400KM

SUMA STARTUJĄCYCH: 26
Andrzej Bieroński
Dawid Stanek
Dorota Juranek
Gábor Sass
Janusz Kosmała
Krzysztof Wolański
Lucjan Kornicki
Łukasz Ryczkowski
Maciej Plebanski
Marcin Kroner
Mateusz Gołąb
Mateusz Marcinek
Mateusz Kotowski
Mateusz Jarosz
Michał Cerbiński
Michał Góżdź
Paweł Walkowiak
Piotr Garnek
Przemek Ziółkowski
Radosław Rogóż
Robert Pilarek
Roman Zychowicz
Szczepan Kuś
Wojciech Bystrzycki
Wojciech Florek
Wojciech Wrześniak
Zbigniew Wiktor
FOLLOW
US
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram